Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jim Morrison (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jim Morrison zdarma ke stažení

Jim Morrison je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Jim Morrison je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Jim Morrison? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jim Morrison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jim Morrison ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jim Morrison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1419
1280x1135
800x709
500x443
160x142

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 565 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: kuba

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jim Morrison sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Jim Morrison patří do kategorie Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kytara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fax ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hrášek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jim Morrison, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, vektor, Jim Morrison, ilustrace, ke stažení, kliparty, grafika, download, klipart, svg, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, profilovka, Facebook, diář, časopis, web, fotokniha, seminární práce, word, office, články, eshop, avatar, památník, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Malé písmeno E zdarma, ilustrace Modročerná stuha ke stáhnutí nebo klipart Muktada Sadr ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.