Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatý zavináč (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý zavináč zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zlatý zavináč. Vektorová ilustrace Zlatý zavináč je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý zavináč zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatý zavináč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý zavináč ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1489x1600
1192x1280
745x800
466x500
149x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 849 576 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zlatý zavináč s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Zlatý zavináč je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bagr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Celer ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tři králové ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Zlatý zavináč, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, klipart, ke stažení, ilustrace, cliparts, Zlatý zavináč, ilustrační obrázek, download, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, blog, textové dokumenty, web, profil, dokument, plakát, corelDraw, word, památník, etikety, PowerPoint, seminární práce, fotokniha, prezentace

Mezi hezké kresby patří i ilustrace M4V ke stažení, klipart Neznámý soubor ke stažení nebo ilustrace Rozkrájená pizza ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.