Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Salutující smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salutující smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Salutující smajlík. Doporučujeme stahovat obrázek Salutující smajlík ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Salutující smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salutující smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Salutující smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salutující smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1185
1280x948
800x592
500x370
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 871 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: barnheartowl

Zaujal vás náš klipart Salutující smajlík? Potom se podělte s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Salutující smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mamut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz telefonování ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mikro SD karta zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Salutující smajlík, klipart, Smajlíci, Salutující smajlík, cliparts, download, free, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, tiskoviny, plakáty, seminární práce, manuály, deníček, web, textové dokumenty, články, prezentace, wordpress, blog, fotokniha, avatar, Instagram, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Zombík zdarma, klipart Rádio ke stažení nebo obrázek, klipart Mustafa Kemal Atatürk ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.