Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Nástroje (Symboly) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nástroje zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Nástroje. Obrázek Nástroje je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nástroje zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Nástroje ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nástroje ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Nástroje s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Nástroje se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žluté auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Minerály ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lampion zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, Symboly, vektor, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrační obrázek, Nástroje, Nástroje, kliparty, download, zdarma, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Twitter, plakát, openOffice, webové stránky, časopis, inkscape, textové dokumenty, corelDraw, blog, eshop, referáty, dokumenty, památník, word, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Tetování zdarma, klipart Sýrové srdce ke stáhnutí nebo ilustrace Upečený krocan ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.