Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nástroje, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nástroje zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Nástroje. Pakliže si chcete obrázek Nástroje stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nástroje zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nástroje ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nástroje ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Nástroje patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vajíčko zdarma Podívejte se i na vektor Malé písmeno X ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Elektroauto ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, grafika, kliparty, obrázek, Nástroje, ilustrační obrázek, free, svg, Symboly, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakáty, Twitter, office, profil, seminární práce, referáty, word, články, časopis, openOffice, plakát, pozvánky, památník, škola, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Růžová květina zdarma, obrázek Japonka ke stažení nebo klipart Růžová ozdoba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.