Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nástroje, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nástroje zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Nástroje. Stahujte klipart Nástroje v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nástroje zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nástroje ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nástroje ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nástroje je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bansuri ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Potkan zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Brambora ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Symboly, klipart, vektor, Nástroje, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, ke stažení, download, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Nástroje

Doporučené použití klipartu: Instagram, prezentace, Pinterest, plakáty, Facebook, blog, fotokniha, škola, corelDraw, plakát, textové dokumenty, webové stránky, dokument, památník, profilovka, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Modročerná stuha ke stáhnutí, vektor Chůva zdarma nebo obrázek Hroznýš ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.