Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatá stužka (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá stužka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Zlatá stužka. Vektorová ilustrace Zlatá stužka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Zlatá stužka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatá stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 010 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: barnheartowl

Obrázek, klipart pojmenovaný Zlatá stužka můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Zlatá stužka se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pštros ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční stromečky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Historické rádio zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, cliparts, grafika, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Zlatá stužka, ke stáhnutí, free, klipart, Symboly, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, plakát, plakáty, seminární práce, webové stránky, corelDraw, web, památník, referáty, etikety, Adobe Illustrator, wordpress, video, dokumenty, škola, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart INI zdarma, vektorový obrázek Znak kozoroh ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Farma ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.