Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Uzavřená Eppendorfova zkumavka. Klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

680x1600
543x1280
340x800
212x500
68x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 199 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sušenka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Červené I zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Plato s vejci ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, klipart, ilustrace, download, kliparty, free, cliparts, svg, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, Věda, Uzavřená Eppendorfova zkumavka, Uzavřená Eppendorfova zkumavka

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, seminární práce, blog, openOffice, office, PowerPoint, fotokniha, profilovka, inkscape, word, avatar, škola, prezentace, Adobe Illustrator , dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Lyžař ke stáhnutí, klipart Ibuprofen zdarma nebo ilustrace Zlatý kříž ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?