Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Uzavřená Eppendorfova zkumavka. Klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

680x1600
543x1280
340x800
212x500
68x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 199 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka patří do sekce Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Horské kolo zdarma Podívejte se i na vektor Sada smajlíků ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Neuron ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, Věda, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, obrázek, download, Uzavřená Eppendorfova zkumavka, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, fotokniha, office, časopis, dokumenty, corelDraw, dokument, profilovka, seminární práce, články, webové stránky, Facebook, profil, pozvánky, prezentace, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Monarcha zdarma, obrázek Zlatá rybka ke stažení nebo klipart Housle ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?