Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení

Uzavřená Eppendorfova zkumavka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Uzavřená Eppendorfova zkumavka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

680x1600
543x1280
340x800
212x500
68x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 199 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík pirát ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pávík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kormorán ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, Věda, free, cliparts, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, vektor, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, word, inkscape, seminární práce, referáty, památník, blog, pozvánky, openOffice, Facebook, plakáty, avatar, prezentace, Twitter, office, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Rodina ke stáhnutí, ilustrace Šachy zdarma nebo vektor Kudlanka nábožná ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?