Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Koalové (Zvířata) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koalové zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Koalové. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koalové zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koalové ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koalové ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1149
1280x919
800x575
500x359
160x115

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 274 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Koalové s kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Klipart Koalové je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Digitální znak 0 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen 2 CV zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kytice růží ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, svg, cliparts, free, Koalové, Koalové, ilustrace, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, download, grafika, vektor, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, památník, eshop, škola, brožury, oznámení, profilovka, bakalářská práce, plakát, openOffice, katalog, avatar, koláž, letáky, plakáty, prospekty, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Hrozny ke stáhnutí, ilustrace Vánoční ozdoba zdarma nebo vektor Alamosauři zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.