Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Koalové (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koalové zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Koalové. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Koalové ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koalové zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koalové ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koalové ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1149
1280x919
800x575
500x359
160x115

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 274 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Koalové? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Koalové patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Will Rogers ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SQL ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Modrá květina zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Koalové, kliparty, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, svg, Koalové, grafika, free, klipart, Zvířata, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, office, časopis, web, profilovka, plakáty, etikety, prezentace, Facebook, webové stránky, openOffice, wordpress, textové dokumenty, corelDraw, video, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Dýně zdarma, ilustrace Pávík ke stáhnutí nebo klipart Čokoládové vajíčko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.