Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kempingový vařič, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kempingový vařič zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kempingový vařič. Klipart Kempingový vařič je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Kempingový vařič? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kempingový vařič zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kempingový vařič ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kempingový vařič ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1205
800x753
500x471
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 767 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kempingový vařič je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vrtáky zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční cukroví ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor MPP ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, Kempingový vařič, kliparty, vektorový obrázek, vektor, Kempingový vařič, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, klipart, cliparts, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, avatar, Adobe Illustrator , Instagram, články, památník, dokument, kalendář, word, profil, corelDraw, plakáty, PowerPoint, plakát, textové dokumenty, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek Árón plamatý zdarma, klipart Kanada ke stažení nebo ilustrace Brambory ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.