Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kempingový vařič, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kempingový vařič zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kempingový vařič. Klipart Kempingový vařič je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Kempingový vařič? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kempingový vařič zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kempingový vařič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kempingový vařič ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1205
800x753
500x471
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 767 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kempingový vařič se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Klobása ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Jurij Gagarin zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Džus ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, free, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, download, svg, Kempingový vařič, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, avatar, office, PowerPoint, openOffice, památník, profil, fotokniha, škola, blog, profilovka, word, pozvánky, referáty, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Gambie ke stáhnutí, obrázek Roztomilý motýl zdarma nebo klipart Oranžové vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.