Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Weta (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Weta zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Weta. Klipart Weta je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Weta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Weta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x906
1280x725
800x453
500x283
160x91

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 402 896 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hotta

Sdílejte klipart nazvaný Weta s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Weta se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vrtačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Basová kytara zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Lupič ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, klipart, ilustrace, vektor, grafika, free, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, Weta, Hmyz, ke stáhnutí, ke stažení, Weta

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, prospekty, plakáty, PowerPoint, vizitky, dokument, webové stránky, seminární práce, profilovka, blog, Facebook, etikety, wordpress, deníček, avatar, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Molekula kofeinu ke stáhnutí, ilustrace Leopard ke stažení nebo vektorový obrázek Nebozez zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.