Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Weta, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Weta zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Weta. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Weta ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Weta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x906
1280x725
800x453
500x283
160x91

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 402 896 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Weta je v sekci Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialový smajlík ke stažení Podívejte se i na obrázek Meruňková stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lopatka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, obrázek, Hmyz, ke stáhnutí, vektor, svg, free, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, klipart, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, web, profilovka, openOffice, Instagram, památník, dokumenty, Facebook, webové stránky, corelDraw, články, časopis, Twitter, Adobe Illustrator , avatar, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Husy ke stažení, klipart Důlní vozík ke stáhnutí nebo ilustrace Pankáč zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.