Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Weta (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Weta zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Weta. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Weta nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Weta? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Weta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x906
1280x725
800x453
500x283
160x91

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 402 896 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hotta

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Weta s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Weta patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční stromky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šaháda zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červená stužka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, svg, cliparts, download, obrázek, Hmyz, vektor, klipart, Weta, Weta, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, články, textové dokumenty, video, profil, Twitter, dokument, profilovka, dokumenty, web, wordpress, blog, fotokniha, prezentace, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Teleskop ke stáhnutí, ilustrace Zlaté U zdarma nebo klipart Piper J-3 Cub zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.