Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Weta (Hmyz) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Weta zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Weta. Vektorová ilustrace Weta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Weta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x906
1280x725
800x453
500x283
160x91

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 402 896 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hotta

Obrázek, klipart pojmenovaný Weta můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Weta je v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Bílá věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kreslená veverka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zamilované psaní zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, klipart, vektor, vektorový obrázek, Weta, ilustrace, Weta, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, free, Hmyz, obrázek

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, bakalářská práce, Facebook, dokument, tiskoviny, fotokniha, škola, letáky, etikety, profilovka, plakát, wordpress, openOffice, magazín, referáty, dokumenty, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Ozdoba s vločkou zdarma, ilustrace Leopard ke stažení nebo vektor Štastný Nový rok ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.