Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Weta (Hmyz) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Weta zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Weta. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Weta. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Weta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Weta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Weta ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x906
1280x725
800x453
500x283
160x91

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 402 896 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: hotta

Potěší nás, pokud budete tento klipart Weta sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Weta je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart TXT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart XHTM zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno C ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Hmyz, grafika, vektor, svg, kliparty, free, ke stáhnutí, ke stažení, Weta, Weta, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, referáty, fotokniha, Pinterest, eshop, openOffice, video, web, Instagram, kalendář, inkscape, profilovka, webové stránky, škola, etikety, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Jiřinka ke stáhnutí, klipart Narozeniny číslo 4 zdarma nebo ilustrace Tryskáč zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.