Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Papírové přáníčko (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Papírové přáníčko ke stažení zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Papírové přáníčko. Klipart Papírové přáníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírové přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Papírové přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírové přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1312
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 569 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Papírové přáníčko můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Papírové přáníčko je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart SMS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špenát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Cherry rajčata zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, vektor, obrázek, svg, grafika, free, download, Papírové přáníčko, ilustrace, kliparty, cliparts, ke stažení, Papírové přáníčko

Doporučené použití klipartu: letáky, kalendář, Facebook, Instagram, brožury, webové stránky, logo, etikety, časopis, wordpress, diplomová práce, prezentace, vizitky, Pinterest, dokument, diář, video

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Mapa Rumunska zdarma, klipart San Marino ke stažení nebo ilustrace ZIPX ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.