Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Papírové přáníčko (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papírové přáníčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Papírové přáníčko. Obrázek Papírové přáníčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Papírové přáníčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírové přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Papírové přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírové přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1312
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 569 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Papírové přáníčko můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Papírové přáníčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart JPEG ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová stuha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Free WiFi zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, download, cliparts, grafika, klipart, Papírové přáníčko, ilustrační obrázek, vektor, Papírové přáníčko, zdarma, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, vizitky, office, Pinterest, webové stránky, magazín, referáty, památník, dokumenty, deníček, profilovka, manuály, katalog, Adobe Illustrator, časopis, wordpress, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Dolar zdarma, klipart San Marino ke stažení nebo vektorový obrázek Angola ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.