Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zimbabwe (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zimbabwe zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Zimbabwe. Vektorový obrázek Zimbabwe jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Zimbabwe v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zimbabwe zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Zimbabwe ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zimbabwe ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1462
1280x1169
800x731
500x457
160x146

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 133 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Zimbabwe? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Zimbabwe se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté srdíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červ ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart DVD disk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zimbabwe, Zimbabwe, ilustrační obrázek, obrázek, download, ke stažení, svg, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, free, grafika, vektor, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, katalog, Zoner Callisto, plakáty, video, kalendář, bakalářská práce, časopis, koláž, dokument, blog, vstupenky, seminární práce, eshop, profilovka, logo, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Hlasitost zdarma, vektorový klipart Mikuláš ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Čekárna ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách