Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zimbabwe (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zimbabwe ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zimbabwe. Klipart Zimbabwe je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zimbabwe zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zimbabwe ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zimbabwe ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1462
1280x1169
800x731
500x457
160x146

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 133 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zimbabwe sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Zimbabwe se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart DRAFT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Betlémská hvězda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Nanuk zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zimbabwe, svg, download, Mapy, vektor, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, Zimbabwe, ke stažení, grafika, free, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, prezentace, škola, časopis, fotokniha, články, logo, vstupenky, brožury, eshop, oznámení, kalendář, avatar, web, seminární práce, diář, tiskoviny

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Eskymák zdarma, vektorový klipart Mikuláš ke stáhnutí nebo vektorový obrázek PPSX ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách