Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytice květin (Květiny) zdarma

Obrázek, klipart Kytice květin zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kytice květin. Obrázek Kytice květin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice květin zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytice květin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice květin ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1517x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 379 956 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gurica

Sdílejte klipart nazvaný Kytice květin s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Kytice květin patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zamilované labutě ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zipový jezdec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Štědrý večer ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Kytice květin, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, free, kliparty, klipart, download, Květiny, grafika

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, bakalářská práce, dokument, textové dokumenty, dokumenty, corelDraw, blog, koláž, openOffice, pozvánky, památník, plakát, deníček, eshop, referáty, PowerPoint, diplomová práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Hasičská stanice ke stáhnutí, ilustrace Zelená složka ke stažení nebo klipart Mangostana lahodná zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.