Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kytice květin, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice květin zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kytice květin. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kytice květin ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice květin zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytice květin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice květin ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1517x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 379 956 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kytice květin je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Želva zdarma Podívejte se i na obrázek Čtenářka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz kouření ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Kytice květin, ilustrační obrázek, cliparts, Květiny, ilustrace, svg, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, vektor, kliparty, klipart, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, seminární práce, časopis, kalendář, plakáty, památník, dokument, pozvánky, prezentace, PowerPoint, škola, dokumenty, Facebook, profilovka, Adobe Illustrator , web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Klíště zdarma, klipart Humr ke stažení nebo ilustrace Klávesy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.