Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Muchomůrka tygrovaná (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Muchomůrka tygrovaná. Obrázek Muchomůrka tygrovaná je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka tygrovaná ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x760
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 341 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Muchomůrka tygrovaná s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Muchomůrka tygrovaná je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Čekanka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Netopýrek ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Ohryzek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Muchomůrka tygrovaná, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ke stažení, zdarma, vektor, cliparts, Muchomůrka tygrovaná, svg, ilustrační obrázek, download, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, Adobe Illustrator, PowerPoint, dokumenty, corelDraw, office, webové stránky, openOffice, kalendář, pozvánky, wordpress, prezentace, články, plakáty, web, etikety

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Zákaz krmení psů ke stažení, obrázek Broskev ke stažení nebo vektor LGBT ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.