Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Muchomůrka tygrovaná (Jídlo) ke stažení

Obrázek, klipart Muchomůrka tygrovaná ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Muchomůrka tygrovaná. Stahujte soubor Muchomůrka tygrovaná ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Muchomůrka tygrovaná lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka tygrovaná ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x760
500x475
160x152

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 341 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Muchomůrka tygrovaná? Potom se podělte s jinými lidmi prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Muchomůrka tygrovaná je v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hvězdičky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý dárek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Světová mapa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, zdarma, svg, ilustrace, vektorový obrázek, Muchomůrka tygrovaná, Jídlo, Muchomůrka tygrovaná, kliparty, grafika, klipart, ke stáhnutí, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: prospekty, plakáty, web, Zoner Callisto, avatar, koláž, video, eshop, bakalářská práce, office, pozvánky, články, seminární práce, diplomová práce, vizitky, katalog, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Tachometr zdarma, obrázek, klipart Mosambik ke stáhnutí nebo vektor Plato s vejci ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.