Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Muchomůrka tygrovaná (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Muchomůrka tygrovaná. Pakliže si chcete obrázek Muchomůrka tygrovaná stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Muchomůrka tygrovaná? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Muchomůrka tygrovaná ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka tygrovaná ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x760
500x475
160x152

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 341 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Muchomůrka tygrovaná sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Muchomůrka tygrovaná je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pozor, smrt! ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zakletý princ ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Wilbur Wright zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, ilustrace, vektor, svg, vektorový obrázek, obrázek, Muchomůrka tygrovaná, zdarma, klipart, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, Muchomůrka tygrovaná

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, inkscape, časopis, fotokniha, Adobe Illustrator, word, prezentace, office, etikety, wordpress, Instagram, video, památník, PowerPoint, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Hroch zdarma, vektorový klipart PNG ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Okresy Kalifornie ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.