Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bruneta, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bruneta zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bruneta. Klipart Bruneta je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bruneta? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bruneta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1528x1600
1222x1280
763x800
478x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 463 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bruneta je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor 10 euro centů ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Austrálie zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Televizor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, cliparts, Ženy, vektor, svg, Bruneta, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, zdarma, Bruneta, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, Pinterest, openOffice, PowerPoint, inkscape, prezentace, Facebook, corelDraw, Adobe Illustrator , památník, kalendář, textové dokumenty, dokumenty, články, škola, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mešita ke stáhnutí, vektor 10 Eurocentů zdarma nebo obrázek Pozor, smrt! ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.