Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bruneta (Ženy) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bruneta bezplatně ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bruneta. Kreslená ilustrace Bruneta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bruneta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1528x1600
1222x1280
763x800
478x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 463 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: zeimusu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bruneta sdílet s přáteli na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový klipart Bruneta je v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Jimmy Carter ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Wilbur Wright ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Kořeny zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Bruneta, Ženy, cliparts, zdarma, grafika, free, ilustrační obrázek, ilustrace, download, vektor, svg, vektorový obrázek, Bruneta, obrázek

Doporučené použití klipartu: deníček, corelDraw, Pinterest, manuály, referáty, Adobe Illustrator, Twitter, office, avatar, profil, prospekty, textové dokumenty, katalog, prezentace, brožury, škola, letáky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Srdíčko zdarma, vektor Kyrgystán ke stažení nebo vektor Zlaté S ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.