Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bruneta, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bruneta zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bruneta. Klipart Bruneta je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bruneta? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bruneta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1528x1600
1222x1280
763x800
478x500
152x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 463 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bruneta se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dálkový ovladač ke stažení Podívejte se i na vektor Bible ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak O zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, zdarma, download, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, Bruneta, vektor, Bruneta, free

Doporučené použití klipartu: referáty, seminární práce, časopis, články, openOffice, památník, pozvánky, web, prezentace, word, dokumenty, Twitter, office, plakáty, dokument, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zákaz graffiti ke stažení, obrázek Bělorusko ke stáhnutí nebo klipart Vlněné srdce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.