Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bruneta (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bruneta zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Bruneta. Klipart Bruneta je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bruneta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1528x1600
1222x1280
763x800
478x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 463 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: zeimusu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bruneta sdílet s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Bruneta patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Posuvné měřítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedivá stuha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart MIDI zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Bruneta, kliparty, ke stáhnutí, grafika, Ženy, free, Bruneta, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, svg, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, články, corelDraw, webové stránky, inkscape, eshop, plakát, Pinterest, seminární práce, Facebook, etikety, fotokniha, office, web, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor 31.12. zdarma, ilustrace Žralok hedvábný ke stáhnutí nebo klipart Princ ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.