Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konopí, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konopí zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Konopí. Kreslená ilustrace Konopí je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konopí zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Konopí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konopí ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1203
1200x903
800x602
500x376
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Konopí se nachází v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sovětské vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vánoční strom 2 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz psů ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, kliparty, svg, vektor, ilustrace, download, Konopí, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, cliparts, klipart, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, web, office, word, Pinterest, Instagram, Adobe Illustrator , corelDraw, památník, PowerPoint, profilovka, inkscape, plakát, Twitter, pozvánky, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Strašidelný domek ke stáhnutí, ilustrace Vánoční ozdoba zdarma nebo vektor Ostružina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.