Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konopí, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konopí zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Konopí. Kreslená ilustrace Konopí je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konopí zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Konopí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konopí ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1203
1200x903
800x602
500x376
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Konopí je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz mobilů zdarma Podívejte se i na obrázek Had ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor GAZ 21 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Konopí, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, kliparty, obrázek, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, Konopí, free, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, kalendář, památník, profil, web, corelDraw, Instagram, word, Pinterest, openOffice, PowerPoint, inkscape, pozvánky, dokument, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Digitální znak 5 zdarma, klipart Oranžová složka ke stažení nebo ilustrace Bonboniéra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.