Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konopí, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konopí zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Konopí. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konopí nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konopí? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konopí zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Konopí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konopí ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1203
1200x903
800x602
500x376
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Konopí patří do sekce Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace S3DB zdarma Podívejte se i na klipart Okarína Xun ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak P ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, klipart, Konopí, vektor, obrázek, cliparts, download, grafika, Konopí, ke stažení, free, Ostatní, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, profilovka, seminární práce, blog, PowerPoint, plakáty, škola, fotokniha, Twitter, Pinterest, plakát, corelDraw, openOffice, prezentace, památník, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Vlha pestrá zdarma, ilustrace Budík ke stažení nebo vektor Pórek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.