Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vikingská loď, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vikingská loď zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vikingská loď. Pakliže si chcete obrázek Vikingská loď stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vikingská loď ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1461x1600
1169x1280
730x800
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Karamell, Gokstadskipet, Vikingskipmuseet / GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vikingská loď je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Svatojiřská stuha ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Důl zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vzducholoď ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, Vikingská loď, zdarma, Vikingská loď, kliparty, Doprava, klipart, ke stažení, cliparts, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: památník, referáty, profil, Instagram, Adobe Illustrator , profilovka, pozvánky, plakát, časopis, office, kalendář, blog, word, PowerPoint, textové dokumenty, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mapa Gambie ke stáhnutí, vektor Roztomilý motýl zdarma nebo obrázek Oranžové vajíčko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.