Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vikingská loď (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vikingská loď zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vikingská loď. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vikingská loď nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Vikingská loď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1461x1600
1169x1280
730x800
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 113 321 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Karamell, Gokstadskipet, Vikingskipmuseet / GMcGlinn

Obrázek, klipart pojmenovaný Vikingská loď můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Vikingská loď je v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Taiwan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Hnědá mašle zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, download, grafika, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, Doprava, obrázek, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, corelDraw, seminární práce, prezentace, video, textové dokumenty, wordpress, pozvánky, Facebook, časopis, Adobe Illustrator, Pinterest, PowerPoint, kalendář, webové stránky, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Dýně major zdarma, obrázek Strom v létě ke stáhnutí nebo vektor Tamarind ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.