Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vikingská loď, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vikingská loď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vikingská loď. Stahujte klipart Vikingská loď v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vikingská loď lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Vikingská loď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1461x1600
1169x1280
730x800
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 113 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Karamell, Gokstadskipet, Vikingskipmuseet / GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vikingská loď se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz graffiti ke stažení Podívejte se i na klipart Abraham Lincoln ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa světa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, klipart, svg, cliparts, vektorový obrázek, Vikingská loď, Vikingská loď, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, Doprava, zdarma, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, památník, referáty, fotokniha, Adobe Illustrator , prezentace, blog, profil, plakát, kalendář, web, pozvánky, časopis, openOffice, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Narozeninové číslo 0 ke stažení, ilustrace JAR ke stáhnutí nebo vektor Parní vláček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.