Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vikingská loď (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vikingská loď zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vikingská loď. Obrázek Vikingská loď je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Vikingská loď v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vikingská loď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1461x1600
1169x1280
730x800
457x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Karamell, Gokstadskipet, Vikingskipmuseet / GMcGlinn

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vikingská loď s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Vikingská loď patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Byznysmen ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Johnny Cash ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kavárnička ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, Doprava, grafika, klipart, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, free, download

Doporučené použití klipartu: avatar, eshop, wordpress, inkscape, časopis, openOffice, PowerPoint, fotokniha, Facebook, Adobe Illustrator, referáty, články, dokumenty, pozvánky, památník, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Benžo ke stažení, vektor Dívka ke stažení nebo obrázek Pirátská loď ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.