Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bonboniéra (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonboniéra zdarma ke stažení

Bonboniéra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Bonboniéra je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonboniéra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 988 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Bonboniéra s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Bonboniéra je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Most v Mostaru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrakodrap zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Medvídě ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Jídlo, svg, Bonboniéra, grafika, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, klipart, zdarma, Bonboniéra, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: brožury, video, textové dokumenty, památník, Twitter, manuály, vizitky, pozvánky, plakáty, kalendář, openOffice, časopis, dokumenty, Instagram, eshop, letáky, tiskoviny

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Zákaz krmení ptáků ke stáhnutí, ilustrace Digitální znak 5 zdarma nebo obrázek, klipart Dakota zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.