Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bonboniéra (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonboniéra zdarma ke stažení

Bonboniéra je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Bonboniéra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonboniéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 988 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Bonboniéra) můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Bonboniéra patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Akvarijní ryba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tulipány ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Policajt ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Bonboniéra, free, svg, ke stažení, vektorový obrázek, Bonboniéra, vektor, klipart, cliparts, grafika, download, zdarma, Jídlo, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, památník, Instagram, diář, články, video, referáty, seminární práce, textové dokumenty, prezentace, plakát, časopis, pozvánky, Twitter, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ostrorep ke stažení, ilustrace Kafíčko ke stažení nebo klipart Ubrus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.