Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bonboniéra (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonboniéra zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bonboniéra. Vektorový obrázek Bonboniéra je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bonboniéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 988 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bonboniéra sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Bonboniéra se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lepící páska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kiwi ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Červené G zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, Bonboniéra, svg, grafika, free, vektor, Jídlo, download, klipart, zdarma, ke stáhnutí, Bonboniéra, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: etikety, openOffice, inkscape, wordpress, web, kalendář, office, dokumenty, plakát, památník, referáty, Adobe Illustrator, Instagram, články, Facebook, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Můra zdarma, vektorový obrázek Sportovní auto ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Euro ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.