Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bonboniéra, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonboniéra zdarma ke stažení

Bonboniéra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Bonboniéra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bonboniéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 988 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bonboniéra je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pastelky v hrnečku zdarma Podívejte se i na ilustrace Pandeiro ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Cihla ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, Jídlo, Bonboniéra, obrázek, kliparty, free, cliparts, klipart, Bonboniéra, ilustrace, download, ke stažení, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, Adobe Illustrator , články, Instagram, pozvánky, plakáty, časopis, Facebook, kalendář, openOffice, word, avatar, škola, prezentace, fotokniha, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Pí zdarma, vektor Atomová elektrárna ke stažení nebo obrázek Žehlička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.