Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bomba, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bomba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bomba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Bomba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bomba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1248x1280
780x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SketchArtist

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bomba je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Limetka zdarma Podívejte se i na ilustrace Směrová růžice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dáma s účesem z 30. let ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, klipart, ke stáhnutí, download, Bomba, Bomba, grafika, obrázek, svg, ke stažení, free, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, prezentace, corelDraw, Twitter, fotokniha, škola, webové stránky, inkscape, seminární práce, památník, kalendář, plakát, referáty, Instagram, dokument, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Edward Snowden zdarma, vektor Autobaterie ke stažení nebo obrázek Zákaz drog ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.