Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bomba, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bomba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bomba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Bomba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bomba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1248x1280
780x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SketchArtist

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bomba je v sekci Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slepý smajlík ke stažení Podívejte se i na obrázek Vzducholoď ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Šedá složka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, ilustrace, svg, Bomba, free, klipart, grafika, cliparts, ke stáhnutí, Bomba, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, profil, pozvánky, office, škola, plakáty, corelDraw, profilovka, Adobe Illustrator , plakát, Instagram, avatar, dokument, památník, fotokniha, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Angola ke stažení, klipart Velikonoční vajíčka ke stáhnutí nebo ilustrace Spolupráce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.