Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bomba, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bomba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bomba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Bomba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bomba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1248x1280
780x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SketchArtist

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bomba se nachází v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kyrgystán ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Euro zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Cello ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, Bomba, cliparts, obrázek, Ostatní, Bomba, svg, klipart, download, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, web, Instagram, Pinterest, plakáty, Twitter, časopis, PowerPoint, pozvánky, kalendář, dokumenty, blog, dokument, prezentace, openOffice, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kormidlo ke stáhnutí, ilustrace Cool smajlík zdarma nebo vektor Vozíčkáři ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.