Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bomba, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bomba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bomba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Bomba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bomba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1248x1280
780x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SketchArtist

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bomba se nachází v sekci Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Novoročenka 2020 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Lední medvěd ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, Ostatní, ke stažení, vektor, Bomba, grafika, ilustrační obrázek, svg, cliparts, kliparty, Bomba, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, profilovka, openOffice, Facebook, články, dokumenty, web, corelDraw, plakát, Pinterest, referáty, pozvánky, textové dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Krystal soli ke stáhnutí, ilustrace Fotografka zdarma nebo vektor Biohazard ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.