Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Švestka, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Švestka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Švestka. Klipart Švestka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Švestka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švestka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Švestka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švestka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 045 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: icubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Švestka je v sekci Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor INF ke stažení Podívejte se i na ilustrace Honda HA-420 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Guyana zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, Švestka, Ovoce, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Švestka, cliparts, kliparty, svg, ilustrace, obrázek, free, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, office, corelDraw, kalendář, Facebook, články, pozvánky, webové stránky, profil, dokument, plakát, prezentace, word, textové dokumenty, Pinterest, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace WWF soubor ke stažení, vektor Piper J-3 Cub ke stáhnutí nebo obrázek Lollipop zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.