Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Švestka, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Švestka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Švestka. Obrázek Švestka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Švestka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švestka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Švestka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švestka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 045 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: icubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Švestka je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Okurek ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sova zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Tři králové ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, obrázek, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Švestka, Švestka, ilustrace, download, svg, Ovoce, ke stáhnutí, vektor, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, plakáty, fotokniha, openOffice, památník, škola, profil, referáty, časopis, Instagram, office, plakát, kalendář, profilovka, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Rybíz červený ke stáhnutí, vektor Klíč od auta zdarma nebo obrázek Lopata ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.