Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gejša, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gejša zdarma ke stažení

Gejša je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Gejša nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Gejša? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gejša ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

533x1600
427x1280
267x800
167x500
53x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 459 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gejša se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek TAR ke stáhnutí Podívejte se i na vektor 3GP zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Nákladní auto ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, Gejša, grafika, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, vektor, obrázek, free, Gejša, cliparts, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, časopis, dokument, blog, kalendář, referáty, fotokniha, webové stránky, dokumenty, Twitter, seminární práce, profil, Adobe Illustrator , corelDraw, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Santa - pacman ke stáhnutí, obrázek Novoročenka 2020 zdarma nebo klipart Zákaz krmení psů ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?