Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gejša (Ženy) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gejša zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Gejša. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gejša ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

533x1600
427x1280
267x800
167x500
53x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 459 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: zeimusu

Sdílejte obrázek, klipart Gejša s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Gejša je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Tacos ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikrovlnná trouba zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz graffiti ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, cliparts, obrázek, Ženy, zdarma, grafika, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, svg, download, vektor, Gejša, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, eshop, škola, dokument, profil, profilovka, avatar, kalendář, PowerPoint, fotokniha, etikety, corelDraw, office, webové stránky, články, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Kennedy ke stáhnutí, vektorový klipart Ohryzek jablka zdarma nebo obrázek, klipart Femme fatale zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?