Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šipka dolů (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šipka dolů ke stažení zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Šipka dolů. Vektorová ilustrace Šipka dolů je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šipka dolů? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka dolů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šipka dolů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka dolů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 870 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Šipka dolů sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Šipka dolů je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Anemometr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Soudce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Páv korunkatý zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šipka dolů, ke stažení, Symboly, zdarma, ilustrace, obrázek, grafika, free, Šipka dolů, svg, vektorový obrázek, cliparts, vektor, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakáty, logo, články, avatar, oznámení, fotografie, profilovka, wordpress, Twitter, Facebook, plakát, deníček, PowerPoint, Zoner Callisto, vizitky, letáky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Zlatý emblém zdarma, obrázek Brouci ke stáhnutí nebo vektor Kytičky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.