Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chilli, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chilli zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chilli. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chilli ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chilli? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chilli ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x763
500x477
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nello

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chilli patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík duch zdarma Podívejte se i na vektor Zamilovaní sloni ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Sbíječka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, free, klipart, ke stáhnutí, Chilli, svg, vektor, Chilli, ilustrační obrázek, ilustrace, Zelenina, obrázek, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, word, seminární práce, škola, textové dokumenty, office, avatar, dokumenty, fotokniha, webové stránky, plakát, PowerPoint, Adobe Illustrator , Instagram, corelDraw, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Parník zdarma, obrázek Mandle ke stažení nebo klipart Portugalsko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.