Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Autobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobus zdarma ke stažení

Autobus je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autobus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x501
1280x400
800x250
500x156
160x50

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 979 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bobocal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Autobus je v sekci Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart F-16 ke stažení Podívejte se i na obrázek Kuš ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tui zpěvný zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, kliparty, svg, vektor, grafika, download, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, Autobus, ke stáhnutí, ke stažení, Autobus

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, textové dokumenty, avatar, word, Adobe Illustrator , corelDraw, plakáty, referáty, inkscape, časopis, fotokniha, profil, Instagram, Pinterest, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Stařec ke stažení, klipart Kafíčko ke stáhnutí nebo ilustrace Santa upír zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.