Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Autobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobus zdarma ke stažení

Autobus je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autobus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x501
1280x400
800x250
500x156
160x50

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 979 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bobocal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Autobus patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znamení kozoroh zdarma Podívejte se i na klipart Červená kraslice ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Doprava, zdarma, ke stáhnutí, svg, free, kliparty, obrázek, Autobus, Autobus, ilustrace, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, profil, dokumenty, Pinterest, dokument, pozvánky, Facebook, časopis, office, webové stránky, Adobe Illustrator , avatar, word, textové dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Stříbrný prsten zdarma, ilustrace Nektarinka ke stažení nebo vektor Štafle ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.