Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Autobus (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobus ke stažení

Autobus je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autobus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Autobus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x501
1280x400
800x250
500x156
160x50

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 979 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: bobocal

Zaujal vás náš klipart Autobus? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Autobus je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart JSP formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kaštany ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ulita zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, ilustrace, download, Autobus, obrázek, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Autobus, Doprava, free, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, diář, letáky, PowerPoint, word, vizitky, openOffice, Facebook, plakát, katalog, corelDraw, Twitter, vstupenky, deníček, profil, plakáty, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Brad Pitt zdarma, ilustrace Ukrajina ke stáhnutí nebo ilustrace Medúza ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.