Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Autobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobus zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Autobus. Kreslená ilustrace Autobus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Autobus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x501
1280x400
800x250
500x156
160x50

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 979 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bobocal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Autobus se nachází v sekci Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rozkvetlá třešeň ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vladimir Putin zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Stojánek s pastelkami ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Doprava, klipart, ke stáhnutí, Autobus, kliparty, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, Autobus, ke stažení, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Instagram, dokument, Adobe Illustrator , textové dokumenty, Facebook, fotokniha, články, seminární práce, památník, webové stránky, plakát, word, profilovka, prezentace, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Ibis ke stáhnutí, obrázek Čaj s cukrem zdarma nebo klipart Gramofonová deska ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.