Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek PF 2019, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2019 zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je PF 2019. Klipart PF 2019 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný PF 2019 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart PF 2019 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek PF 2019 je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční stuha zdarma Podívejte se i na obrázek Charles Darwin ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, download, ke stažení, ilustrace, klipart, PF 2019, zdarma, Vánoce, PF 2019, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , webové stránky, články, word, referáty, pozvánky, blog, inkscape, textové dokumenty, PowerPoint, web, seminární práce, Pinterest, profilovka, fotokniha, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Rumunsko zdarma, klipart Šicí stroj ke stažení nebo ilustrace Slavík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.