Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek PF 2019, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2019 zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je PF 2019. Klipart PF 2019 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný PF 2019 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek PF 2019 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart PF 2019 je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Horká čokoláda ke stažení Podívejte se i na ilustrace Snubní prstýnky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Rybička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ke stáhnutí, vektor, cliparts, download, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, PF 2019, kliparty, PF 2019, svg, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, Instagram, fotokniha, webové stránky, škola, corelDraw, textové dokumenty, prezentace, články, inkscape, blog, památník, pozvánky, referáty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Pirát ke stažení, vektor Cesmína ke stáhnutí nebo obrázek Ubrus zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.