Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek PF 2019, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2019 zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je PF 2019. Klipart PF 2019 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný PF 2019 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart PF 2019 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek PF 2019 se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Symbol míru ke stažení Podívejte se i na klipart Abraham Lincoln ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Teleskop zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, vektor, download, klipart, vektorový obrázek, svg, ilustrace, Vánoce, PF 2019, PF 2019, ke stáhnutí, kliparty, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, office, corelDraw, seminární práce, inkscape, PowerPoint, památník, fotokniha, Pinterest, dokument, profil, Adobe Illustrator , profilovka, škola, Facebook, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Psaníčko ke stažení, ilustrace Dívka v hidžábu ke stáhnutí nebo vektor Land Cruiser zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.