Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek PF 2019 (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart PF 2019 bezplatně ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá PF 2019. Klipart PF 2019 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek PF 2019 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: bdtiger2000

Obrázek, klipart pojmenovaný PF 2019 můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart PF 2019 se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Upload ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Palička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Kolie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, grafika, klipart, Vánoce, ilustrace, svg, vektor, ilustrační obrázek, PF 2019, kliparty, PF 2019

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakáty, bakalářská práce, Twitter, pozvánky, prospekty, openOffice, inkscape, letáky, etikety, manuály, video, webové stránky, profil, prezentace, office, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Přáníčko zdarma, obrázek, klipart Zlaté číslo 7 ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Šedivá stužka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.