Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek TEX (Symboly) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart TEX zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název TEX. Vektorový obrázek TEX je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart TEX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart TEX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart TEX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart TEX s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek TEX je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Elasmosaurus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá labuť ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno L ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, Symboly, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, free, obrázek, vektor, klipart, TEX, TEX

Doporučené použití klipartu: letáky, web, Twitter, referáty, brožury, textové dokumenty, profil, časopis, tiskoviny, plakát, Adobe Illustrator, fotografie, články, oznámení, avatar, dokument, škola

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Zelený sršeň ke stažení, obrázek Zákaz pití alkoholu ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Dětská lokomotiva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.