Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Benzínový kanystr, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Benzínový kanystr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Benzínový kanystr. Obrázek Benzínový kanystr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Benzínový kanystr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový kanystr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Benzínový kanystr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový kanystr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 461 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Benzínový kanystr je v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Láhev vína zdarma Podívejte se i na ilustrace Pohřebák ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kříž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, kliparty, obrázek, Benzínový kanystr, zdarma, download, klipart, ke stáhnutí, cliparts, grafika, ilustrace, ke stažení, svg, Benzínový kanystr

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, word, textové dokumenty, openOffice, plakát, office, inkscape, fotokniha, webové stránky, prezentace, památník, články, referáty, PowerPoint, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Větrníky - květiny zdarma, vektor Zelený smajlík ke stažení nebo obrázek Pozoun ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.