Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chladící nádoba (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chladící nádoba zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Chladící nádoba. Kreslená ilustrace Chladící nádoba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chladící nádoba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chladící nádoba zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chladící nádoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chladící nádoba ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
132x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 599 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Chrisdesign

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Chladící nádoba s blízkými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Chladící nádoba patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Škaredá kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinový stromek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Státy USA ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, zdarma, grafika, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, Nápoje, svg, cliparts, Chladící nádoba, free, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, corelDraw, Facebook, pozvánky, textové dokumenty, web, dokumenty, dokument, články, office, památník, časopis, profil, video, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Agentka ke stáhnutí, vektor Červený VW Brouk zdarma nebo obrázek Porcování hovězího zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.