Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chladící nádoba (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chladící nádoba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Chladící nádoba. Obrázek Chladící nádoba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chladící nádoba zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Chladící nádoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chladící nádoba ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
132x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 599 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Chrisdesign

Líbí se vám klipart Chladící nádoba? Pak se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Chladící nádoba se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toalety ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená stuha ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Alexandr Veliký ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, Nápoje, grafika, ilustrační obrázek, free, Chladící nádoba, svg, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, Chladící nádoba, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, plakáty, časopis, Pinterest, inkscape, textové dokumenty, Facebook, PowerPoint, dokument, plakát, články, word, profilovka, office, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Nákupní vozík ke stažení, obrázek, klipart Pákový ovladač ke stažení nebo vektorový klipart PNG ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky najdete také tam.