Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Chladící nádoba (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chladící nádoba zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Chladící nádoba. Obrázek Chladící nádoba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chladící nádoba zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chladící nádoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chladící nádoba ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 599 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Chrisdesign

Sdílejte obrázek, klipart Chladící nádoba s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Chladící nádoba je v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart SD karta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PPSX zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Ramen ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, Nápoje, ke stáhnutí, kliparty, Chladící nádoba, vektor, zdarma, obrázek, ilustrace, klipart, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, office, kalendář, etikety, blog, web, Adobe Illustrator, webové stránky, word, Facebook, inkscape, články, eshop, Instagram, profil, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart PDF dokument ke stáhnutí, vektorový obrázek Jarní květiny zdarma nebo vektorový obrázek Kachna zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.