Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Noemova archa (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Noemova archa zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Noemova archa. Vektorový obrázek Noemova archa je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Noemova archa zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Noemova archa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Noemova archa ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1263x1600
1010x1280
632x800
395x500
126x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 158 653 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Noemova archa s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Noemova archa se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slanina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá kočka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Karty kříže ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Náboženství, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, Noemova archa, ke stáhnutí, cliparts, Noemova archa, vektor, obrázek, download, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, Adobe Illustrator, fotokniha, prezentace, corelDraw, office, Pinterest, video, PowerPoint, škola, etikety, profil, wordpress, kalendář, openOffice, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Anakonda ke stáhnutí, obrázek, klipart Narozeninové číslo 2 zdarma nebo vektorový klipart Sýkora koňadra zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.