Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Noemova archa, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Noemova archa zdarma ke stažení

Noemova archa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Noemova archa. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Noemova archa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Noemova archa zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Noemova archa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Noemova archa ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1263x1600
1010x1280
632x800
395x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 158 653 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Noemova archa patří do sekce Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santa špekoun zdarma Podívejte se i na klipart Chodící sněhulák ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Ředkvička ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, Noemova archa, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, kliparty, svg, cliparts, klipart, Náboženství, free, ilustrační obrázek, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, corelDraw, referáty, kalendář, profil, office, dokument, web, word, PowerPoint, Adobe Illustrator , prezentace, fotokniha, Instagram, články, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mango zdarma, ilustrace Make up ke stažení nebo vektor Děda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.