Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sršák, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sršák zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sršák. Kreslená ilustrace Sršák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Sršák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sršák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1114
1280x891
800x557
500x348
160x111

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 585 587 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sršák se nachází v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Husy ke stažení Podívejte se i na vektor Ambulance ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Angkor Vat zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Sršák, download, zdarma, free, ke stažení, Hmyz, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, plakát, inkscape, office, avatar, web, Facebook, Instagram, Twitter, referáty, profil, plakáty, webové stránky, pozvánky, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Adventní věnec ke stažení, obrázek Davidova hvězda ke stáhnutí nebo klipart Fotografka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.