Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sršák (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sršák stahujte zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sršák. Vektorový obrázek Sršák jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám obrázek (klipart) Sršák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sršák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1114
1280x891
800x557
500x348
160x111

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 585 587 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Sršák? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Sršák je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hnědá mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeniny číslo 1 ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Novoročenka 2019 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, ilustrace, klipart, ke stažení, Sršák, ke stáhnutí, Hmyz, obrázek, svg, Sršák, free, grafika

Doporučené použití klipartu: katalog, články, video, dokumenty, oznámení, PowerPoint, referáty, prospekty, blog, logo, avatar, openOffice, manuály, web, deníček, plakáty, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Květinový dekor ke stažení, ilustrace Zlaté číslo 4 ke stáhnutí nebo vektor Pákové kleště ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.