Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sršák (Hmyz) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sršák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sršák. Stahujte klipart Sršák v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sršák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1114
1280x891
800x557
500x348
160x111

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 585 587 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Sršák) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Sršák je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Volské oko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Den matek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mandolína ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, Hmyz, ilustrace, klipart, vektor, kliparty, download, obrázek, Sršák, ilustrační obrázek, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakát, památník, wordpress, dokumenty, openOffice, PowerPoint, profilovka, avatar, etikety, články, webové stránky, web, word, Adobe Illustrator, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Znak rak ke stažení, vektorový klipart Aerobik ke stažení nebo obrázek, klipart Uklízečka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.