Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sršák, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sršák zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sršák. Vektorová ilustrace Sršák je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sršák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1114
1280x891
800x557
500x348
160x111

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 585 587 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sršák je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tužka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Karavan zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sýkora uhelníček ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, Hmyz, ke stažení, download, obrázek, kliparty, cliparts, grafika, Sršák, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, památník, webové stránky, profil, pozvánky, časopis, Adobe Illustrator , Facebook, web, inkscape, dokumenty, PowerPoint, Pinterest, openOffice, word, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Velryba ke stáhnutí, klipart Roztomilý motýl zdarma nebo ilustrace Nedotýkat se ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.