Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sršák, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sršák zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sršák. Kreslená ilustrace Sršák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Sršák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Sršák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1114
1280x891
800x557
500x348
160x111

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 585 587 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sršák se nachází v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Warszawa 210 ke stažení Podívejte se i na klipart Prasátkové vejce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Džusík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Hmyz, free, Sršák, grafika, svg, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, vektor, ke stažení, klipart, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, seminární práce, Pinterest, inkscape, Facebook, dokument, PowerPoint, avatar, kalendář, plakáty, referáty, Instagram, Adobe Illustrator , škola, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Pomerančový džus ke stažení, ilustrace Strašidlo ke stáhnutí nebo vektor Laborant zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.