Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Muchomůrky (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrky zdarma ke stažení

Muchomůrky je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Kreslená ilustrace Muchomůrky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Muchomůrky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1484
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 185 375 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Muchomůrky s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Muchomůrky se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kontejner ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rýžovar ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Čínská žena ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, kliparty, download, zdarma, klipart, vektor, obrázek, grafika, Muchomůrky, vektorový obrázek, Jídlo

Doporučené použití klipartu: prospekty, Pinterest, fotokniha, wordpress, dokumenty, avatar, plakát, katalog, etikety, manuály, diář, web, textové dokumenty, Adobe Illustrator, profilovka, seminární práce, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek Lupa ke stažení, ilustrace Burkina Faso zdarma nebo vektorový klipart Sprcha ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.