Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Muchomůrky (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Muchomůrky zadarmo ke stažení

Muchomůrky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Muchomůrky jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Muchomůrky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1484
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 185 375 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Muchomůrky se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Muchomůrky je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Citroen SM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Akupunktura zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Břichatka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, download, kliparty, free, cliparts, Jídlo, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, Muchomůrky

Doporučené použití klipartu: oznámení, web, diplomová práce, word, logo, openOffice, magazín, inkscape, deníček, koláž, fotokniha, brožury, tiskoviny, blog, dokument, pozvánky, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Klíče ke stáhnutí, ilustrace Burkina Faso zdarma nebo obrázek, klipart Pohlednice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.