Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černý květ (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý květ zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Černý květ. Vektorový obrázek Černý květ je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 013 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Odysseus

Líbí se vám klipart Černý květ? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Černý květ je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kouření zakázáno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Polibek ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Červená paprika ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, klipart, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, download, Černý květ, grafika, zdarma, ke stáhnutí, Květiny, free, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, památník, video, Instagram, škola, wordpress, office, PowerPoint, blog, časopis, pozvánky, plakáty, diář, textové dokumenty, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Pitná voda ke stažení, klipart Dřevěné srdce ke stažení nebo ilustrace VW Kombi ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.