Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černý květ (Květiny) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý květ stahujte zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Černý květ. Obrázek Černý květ je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 013 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Odysseus

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Černý květ s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Černý květ je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Med ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Balíček ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Spící čtenářka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, download, vektor, ke stažení, cliparts, Květiny, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, klipart, svg, free

Doporučené použití klipartu: video, brožury, office, profilovka, Facebook, plakáty, články, dokument, památník, magazín, word, referáty, dokumenty, diplomová práce, PowerPoint, časopis, Instagram

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Světlemodrá stužka ke stažení, klipart Chřest ke stažení nebo ilustrace Červené M ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.