Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Černý květ (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý květ zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Černý květ. Klipart Černý květ je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý květ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 013 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Odysseus

Sdílejte obrázek, klipart Černý květ s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Černý květ je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Liebigův chladič ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lilek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Upload ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Černý květ, grafika, kliparty, cliparts, free, svg, klipart, Květiny, ilustrační obrázek, Černý květ, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, blog, pozvánky, Facebook, wordpress, Instagram, plakáty, etikety, word, fotokniha, časopis, textové dokumenty, video, webové stránky, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Ředkvičky ke stáhnutí, vektorový klipart Meč zdarma nebo obrázek, klipart Smajlík anděl zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.