Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čaj s cukrem, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čaj s cukrem. Stahujte klipart Čaj s cukrem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čaj s cukrem lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čaj s cukrem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1163
1280x931
800x582
500x364
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 271 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: meticulous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čaj s cukrem je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mořský koník zdarma Podívejte se i na obrázek Pyramida ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor MPEG ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Čaj s cukrem, Nápoje, svg, zdarma, vektor, grafika, kliparty, ke stažení, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, plakát, Facebook, Twitter, Adobe Illustrator , Instagram, office, corelDraw, referáty, word, web, dokumenty, blog, Pinterest, články

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kuřátka s vejci zdarma, klipart Sklenice ke stažení nebo ilustrace Červené Z ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.