Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čaj s cukrem (Nápoje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čaj s cukrem. Klipart Čaj s cukrem je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čaj s cukrem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1163
1280x931
800x582
500x364
160x116

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 271 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: meticulous

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čaj s cukrem s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Čaj s cukrem se nachází v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zlaté V ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Semafory zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Strom v květináči ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, grafika, vektor, Čaj s cukrem, ke stažení, Čaj s cukrem, download, kliparty, cliparts, obrázek, zdarma, ilustrace, free, Nápoje

Doporučené použití klipartu: diář, webové stránky, Facebook, pozvánky, etikety, video, inkscape, referáty, eshop, PowerPoint, office, fotokniha, památník, prezentace, časopis, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Albrecht Dürer ke stáhnutí, klipart Barevná vejce zdarma nebo ilustrace Louis Braille zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.