Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čaj s cukrem, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čaj s cukrem. Stahujte klipart Čaj s cukrem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čaj s cukrem lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čaj s cukrem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1163
1280x931
800x582
500x364
160x116

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 271 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: meticulous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čaj s cukrem se nachází v kategorii Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kennedy ke stažení Podívejte se i na klipart Angola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek MPG zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, Nápoje, zdarma, Čaj s cukrem, klipart, vektor, grafika, svg, ilustrace, Čaj s cukrem, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, Twitter, web, prezentace, škola, profil, word, Facebook, office, kalendář, blog, fotokniha, corelDraw, textové dokumenty, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Výtah ke stažení, ilustrace Čivava ke stáhnutí nebo vektor Mapa USA zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.