Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čaj s cukrem, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Čaj s cukrem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Čaj s cukrem ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Čaj s cukrem? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čaj s cukrem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1163
1280x931
800x582
500x364
160x116

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 271 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: meticulous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čaj s cukrem se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Banjo ke stažení Podívejte se i na vektor Naši ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jesličky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Čaj s cukrem, ilustrace, Čaj s cukrem, download, zdarma, klipart, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, ke stáhnutí, svg, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokumenty, Pinterest, profil, plakát, profilovka, Twitter, kalendář, PowerPoint, inkscape, office, škola, fotokniha, openOffice, textové dokumenty, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Přepravka na psa ke stažení, obrázek AI ke stáhnutí nebo klipart Taxi zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.