Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čaj s cukrem (Nápoje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Čaj s cukrem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čaj s cukrem nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čaj s cukrem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1163
1280x931
800x582
500x364
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 271 603 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: meticulous

Sdílejte obrázek, klipart Čaj s cukrem s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Čaj s cukrem se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mraveneček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá mašle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ještěrka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, grafika, download, free, ilustrační obrázek, svg, Čaj s cukrem, cliparts, vektor, klipart, Čaj s cukrem, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, Instagram, profil, plakát, fotokniha, PowerPoint, prospekty, corelDraw, koláž, oznámení, textové dokumenty, inkscape, časopis, video, blog, avatar, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zapalovací svíčka ke stáhnutí, vektorový obrázek Allosaurus ke stažení nebo vektorový klipart Zvuk zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.