Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čaj s cukrem (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Čaj s cukrem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čaj s cukrem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj s cukrem ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1163
1280x931
800x582
500x364
160x116

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 271 603 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: meticulous

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čaj s cukrem s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Čaj s cukrem je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pixelová dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nigérie ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zombík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Čaj s cukrem, ilustrace, Nápoje, ke stáhnutí, zdarma, free, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, download, svg, Čaj s cukrem, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, dokumenty, office, seminární práce, Twitter, corelDraw, Adobe Illustrator, Instagram, časopis, avatar, plakát, články, video, referáty, blog

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Plachetnice při západu slunce ke stažení, klipart Zamilovaný drak ke stažení nebo ilustrace Mapa Tanzanie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.