Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart MKA, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart MKA zdarma ke stažení

MKA je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek MKA nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart MKA zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart MKA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart MKA ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek MKA je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá stuha ke stažení Podívejte se i na obrázek Fialový smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Oranžová stužka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, MKA, vektor, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, grafika, download, cliparts, Symboly, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, blog, profilovka, články, plakát, corelDraw, webové stránky, word, památník, dokumenty, Instagram, seminární práce, pozvánky, škola, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Vánoční kometa ke stažení, klipart Šedá stužka ke stáhnutí nebo ilustrace Sešívačka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.