Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Znak kozoroh (Symboly) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Znak kozoroh k bezplatnému stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Znak kozoroh. Vektorový obrázek Znak kozoroh je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Znak kozoroh lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak kozoroh zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Znak kozoroh ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak kozoroh ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 857 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Znak kozoroh s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Znak kozoroh se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninové číslo 6 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikuláš zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Turecka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, obrázek, Znak kozoroh, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, download, kliparty, klipart, Symboly, ke stáhnutí, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, koláž, wordpress, vizitky, plakát, tiskoviny, PowerPoint, dokument, openOffice, Pinterest, eshop, corelDraw, avatar, kalendář, Instagram, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Televizor ke stáhnutí, obrázek Černý stromeček zdarma nebo vektorový obrázek Jurij Gagarin zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.