Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Naběračka na med (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Naběračka na med zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Naběračka na med. Kreslená ilustrace Naběračka na med je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naběračka na med zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Naběračka na med ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naběračka na med ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 761 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jbruce

Líbí se vám klipart Naběračka na med? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Naběračka na med je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sada emotikonů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lednice zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelí ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Naběračka na med, klipart, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, download, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Naběračka na med, Jídlo

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, textové dokumenty, Twitter, referáty, wordpress, dokumenty, video, web, profil, office, prezentace, word, fotokniha, Instagram, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart ODP ke stáhnutí, vektor Kyrgystán zdarma nebo obrázek Parní lokomotiva zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.