Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Most v Mostaru (Stavby) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Most v Mostaru stahujte zdarma

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Most v Mostaru. Klipart Most v Mostaru je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Most v Mostaru zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Most v Mostaru ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Most v Mostaru ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 102 104 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Most v Mostaru? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Most v Mostaru se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šedý motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Navigace ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Hrací automat ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Most v Mostaru, Stavby, vektor, Most v Mostaru, download, svg, free, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, manuály, textové dokumenty, prezentace, oznámení, fotokniha, časopis, diplomová práce, pozvánky, škola, koláž, Twitter, vstupenky, dokument, Facebook, web, vizitky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Rybička ke stažení, obrázek Ženské oči ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pečený krocan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.