Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pandeiro (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pandeiro zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pandeiro. Klipart Pandeiro je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pandeiro? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pandeiro zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pandeiro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pandeiro ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x815
1280x652
800x407
500x255
160x81

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pandeiro sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Pandeiro je v kategorii Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Chinook ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hasicí přístroj ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Hlávkové zelí zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pandeiro, vektor, svg, klipart, free, kliparty, Hudba, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, eshop, Adobe Illustrator, video, památník, profilovka, seminární práce, word, Twitter, dokument, články, pozvánky, fotokniha, openOffice, webové stránky, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Cherry rajčata zdarma, obrázek Lemur kata ke stáhnutí nebo vektor GPS Navigace ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.