Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sbíječka (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sbíječka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Sbíječka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sbíječka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sbíječka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sbíječka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1331
1280x1065
800x666
500x416
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 548 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: babayasin

Tento obrázek s názvem (Sbíječka) můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Sbíječka se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart F-16 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilované psaníčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Minnesota ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Sbíječka, kliparty, ke stažení, download, svg, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, klipart, Nástroje, obrázek, free, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, textové dokumenty, profilovka, wordpress, etikety, eshop, diář, openOffice, avatar, památník, plakát, články, Instagram, webové stránky, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Bonboniéra ke stažení, vektorový obrázek Zelený diamant ke stažení nebo vektorový obrázek Zip ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.