Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brukev, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brukev zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Brukev. Stahujte klipart Brukev v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brukev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1526
1280x1221
800x763
500x477
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brukev je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžová paprika ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zákaz žebrání zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bílý jezdec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, obrázek, download, grafika, kliparty, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, svg, Brukev, Brukev, ke stažení, Zelenina, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, textové dokumenty, Instagram, dokumenty, profilovka, openOffice, plakáty, inkscape, dokument, referáty, památník, seminární práce, word, fotokniha, prezentace, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Ořezávátko ke stáhnutí, vektor Sova zdarma nebo obrázek Velbloud ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.