Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brukev (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brukev zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brukev. Obrázek Brukev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Brukev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1526
1280x1221
800x763
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Brukev můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Brukev se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor WMV ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční přání ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Malé písmeno Y zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, grafika, klipart, Brukev, free, zdarma, cliparts, ke stažení, vektor, download, ilustrační obrázek, Brukev, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, škola, referáty, diář, openOffice, památník, profilovka, avatar, office, blog, corelDraw, webové stránky, časopis, PowerPoint, eshop, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zombík zdarma, obrázek, klipart Velikonoční mazanec ke stáhnutí nebo vektorový klipart Treska obecná ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.