Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brukev, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brukev zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Brukev. Pakliže si chcete obrázek Brukev stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brukev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1526
1280x1221
800x763
500x477
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brukev je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík s rouškou ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zeleninové srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Důlní vozík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrace, Brukev, vektor, zdarma, obrázek, kliparty, download, Brukev

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, webové stránky, plakáty, PowerPoint, web, Adobe Illustrator , pozvánky, avatar, profil, profilovka, seminární práce, články, blog, plakát, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vážka ke stáhnutí, klipart Číňanka zdarma nebo ilustrace Tank ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.