Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brukev, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brukev zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Brukev. Pakliže si chcete obrázek Brukev stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Brukev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1526
1280x1221
800x763
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brukev se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté Y ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční stuha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Santova čepice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, Brukev, Zelenina, grafika, vektorový obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, corelDraw, Adobe Illustrator , textové dokumenty, plakát, Instagram, památník, seminární práce, dokument, Twitter, dokumenty, Facebook, referáty, profil, avatar, office

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Tmavomodrá stužka ke stažení, ilustrace Metan ke stáhnutí nebo vektor Zelená kytka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.