Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brukev (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brukev zdarma ke stažení

Brukev je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Brukev je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brukev lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brukev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1526
1280x1221
800x763
500x477
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 898 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Brukev s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Brukev patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa světa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alexandre Dumas ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart 20 Eurocentů ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, klipart, Brukev, cliparts, Zelenina, svg, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, vektor, Brukev, ke stáhnutí, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, eshop, články, textové dokumenty, prezentace, kalendář, wordpress, diář, dokumenty, Adobe Illustrator, etikety, památník, inkscape, video, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Malé písmeno H ke stažení, vektor Bandura ke stažení nebo obrázek Levhart ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.