Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brukev (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brukev zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Brukev. Vektorový obrázek Brukev jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Brukev v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brukev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1526
1280x1221
800x763
500x477
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 898 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Brukev) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Brukev je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Osobní váha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kolumbie ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek BMW touring ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, grafika, download, vektor, zdarma, ke stažení, svg, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, free, Zelenina, Brukev, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, kalendář, inkscape, fotokniha, vizitky, word, prospekty, blog, webové stránky, plakáty, openOffice, web, časopis, Twitter, corelDraw, pozvánky, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Kohada sushi ke stažení, obrázek, klipart Vytřeštěné oči zdarma nebo vektor Minerály ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.