Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brukev, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brukev zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Brukev. Pakliže si chcete obrázek Brukev stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brukev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1526
1280x1221
800x763
500x477
160x153

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brukev se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oliva ke stažení Podívejte se i na vektor Černé vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Bílý jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brukev, kliparty, obrázek, free, grafika, ke stažení, cliparts, klipart, download, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, svg, ke stáhnutí, Zelenina

Doporučené použití klipartu: plakát, word, plakáty, Instagram, škola, openOffice, avatar, referáty, Twitter, web, Pinterest, prezentace, fotokniha, časopis, inkscape, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mravenec ke stažení, obrázek Dítě ke stáhnutí nebo klipart Mapa Tanzanie zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.