Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brukev, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brukev zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Brukev. Stahujte klipart Brukev v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Brukev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brukev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1526
1280x1221
800x763
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brukev patří do sekce Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 6 zdarma Podívejte se i na klipart Zamilované psaníčko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jordánsko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, vektor, Brukev, svg, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, Zelenina, download, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, profilovka, plakáty, corelDraw, kalendář, Instagram, Pinterest, Adobe Illustrator , profil, word, blog, openOffice, fotokniha, pozvánky, web

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Ptačí budka zdarma, ilustrace APK ke stažení nebo vektor Holub ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.