Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Alexandre Dumas (Osobnosti) zadarmo

Obrázek, klipart Alexandre Dumas zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Alexandre Dumas. Pakliže si chcete obrázek Alexandre Dumas stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alexandre Dumas zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Alexandre Dumas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alexandre Dumas ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 674 287 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Zaujal vás náš klipart Alexandre Dumas? Potom se podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Alexandre Dumas je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Piráti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelená stuha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Žlutý hyacint zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Alexandre Dumas, obrázek, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, free, download, ke stažení, Osobnosti, cliparts, grafika, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, etikety, Zoner Callisto, wordpress, avatar, referáty, škola, letáky, pozvánky, diplomová práce, seminární práce, fotografie, vizitky, kalendář, prospekty, textové dokumenty, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart POTX zdarma, ilustrace Slánka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Kopečková zmrzlina ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.