Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sýkora uhelníček, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sýkora uhelníček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Sýkora uhelníček. Obrázek Sýkora uhelníček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýkora uhelníček zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sýkora uhelníček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýkora uhelníček ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1028
1280x823
800x514
500x321
160x103

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 465 936 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sýkora uhelníček se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Botswana ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zákaz telefonování zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Molekula ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, svg, vektor, kliparty, ke stáhnutí, Sýkora uhelníček, ke stažení, cliparts, klipart, download, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Ptáci

Doporučené použití klipartu: avatar, openOffice, Adobe Illustrator , časopis, corelDraw, články, Instagram, word, seminární práce, webové stránky, plakát, dokument, dokumenty, Pinterest, web, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Rychlé občerstvení ke stáhnutí, obrázek Havíř zdarma nebo klipart Taxi ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.