Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sýkora uhelníček, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sýkora uhelníček zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sýkora uhelníček. Klipart Sýkora uhelníček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sýkora uhelníček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýkora uhelníček zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Sýkora uhelníček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýkora uhelníček ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1028
1280x823
800x514
500x321
160x103

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 465 936 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sýkora uhelníček se nachází v sekci Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Papež ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlaté A zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zdarma ke stažení ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, Sýkora uhelníček, svg, zdarma, ilustrační obrázek, Ptáci, Sýkora uhelníček, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, prezentace, časopis, PowerPoint, profil, openOffice, články, dokument, referáty, Pinterest, webové stránky, profilovka, kalendář, dokumenty, Adobe Illustrator , office

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Žlutý motýl ke stáhnutí, ilustrace Modrý zvýrazňovač zdarma nebo vektor Zlatá vločka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.