Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Saranče (Hmyz) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Saranče zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Saranče. Obrázek Saranče je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saranče zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Saranče ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saranče ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x306
160x98

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Dux Phoenix

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Saranče s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Saranče se nachází v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Winston Churchill ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené I zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vánoční strom 2 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, free, Saranče, Hmyz, cliparts, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, Saranče, svg, zdarma, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, diář, video, avatar, škola, pozvánky, office, články, kalendář, dokumenty, Pinterest, fotokniha, inkscape, corelDraw, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Levandulová stužka ke stáhnutí, ilustrace WMA zdarma nebo klipart Zákaz trollování zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.