Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Saranče, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Saranče zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Saranče. Pakliže si chcete obrázek Saranče stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Saranče? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saranče zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Saranče ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saranče ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x306
160x98

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dux Phoenix

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Saranče je v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Přidat složku ke stažení Podívejte se i na obrázek Roháč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mikroskop zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, cliparts, download, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, Saranče, zdarma, Hmyz, grafika, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, pozvánky, avatar, PowerPoint, prezentace, inkscape, web, profilovka, profil, kalendář, škola, Twitter, office, památník, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Porsche 911 ke stažení, klipart Činely ke stáhnutí nebo ilustrace Bagr zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.