Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lednička, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lednička zdarma ke stažení

Lednička je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Lednička je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lednička zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lednička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lednička ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1267x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 738 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: alanspeak

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lednička je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chroust ke stažení Podívejte se i na obrázek Důlní vagón ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor PET láhev zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lednička, obrázek, ke stažení, Lednička, grafika, zdarma, svg, klipart, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, Jídlo, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, dokumenty, dokument, openOffice, web, textové dokumenty, plakát, plakáty, Pinterest, referáty, office, PowerPoint, seminární práce, Adobe Illustrator , články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Hnědé vejce ke stažení, klipart Pěšec ke stáhnutí nebo ilustrace Pěnkava zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.