Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Autíčka (Auta) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autíčka zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Autíčka. Stahujte klipart Autíčka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Autíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x582
1280x466
800x291
500x182
160x58

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 969 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Autíčka? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Autíčka je v kategorii Obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zákaz krmení psů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak W ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Hambáč zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, vektorový obrázek, Auta, zdarma, Autíčka, ilustrace, cliparts, free, download, obrázek, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: články, profil, tiskoviny, magazín, referáty, katalog, openOffice, kalendář, etikety, oznámení, avatar, video, dokument, škola, pozvánky, profilovka, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Semafor červená zdarma, vektorový klipart Kormidlo ke stažení nebo vektor John Fitzgerald Kennedy ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.