Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Autíčka (Auta) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autíčka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Autíčka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autíčka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Autíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x582
1280x466
800x291
500x182
160x58

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 969 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Autíčka s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Autíčka je v sekci Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rádio ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Irska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Žárovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Auta, zdarma, cliparts, kliparty, obrázek, klipart, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Autíčka, Autíčka, vektor, download

Doporučené použití klipartu: video, PowerPoint, inkscape, wordpress, profilovka, dokument, openOffice, textové dokumenty, Twitter, seminární práce, referáty, Instagram, office, diář, prezentace, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Jezevec zdarma, vektor Jabko ke stáhnutí nebo obrázek Kravička ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.