Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Autíčka (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autíčka zdarma ke stažení

Autíčka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Autíčka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Autíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x582
1280x466
800x291
500x182
160x58

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 969 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Autíčka sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Autíčka je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Virtuální realita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pestrobarevné srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zmrzlina v kornoutu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Auta, Autíčka, ilustrace, ke stažení, download, cliparts, ke stáhnutí, free, Autíčka, vektorový obrázek, vektor, kliparty, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, Pinterest, plakát, PowerPoint, Instagram, prezentace, profil, etikety, Adobe Illustrator, profilovka, textové dokumenty, plakáty, škola, časopis, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Chřestýš zdarma, klipart Barevná vajíčka ke stáhnutí nebo ilustrace Desktopový počítač ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.