Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Autíčka (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autíčka zdarma ke stažení

Autíčka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Autíčka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Autíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x582
1280x466
800x291
500x182
160x58

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 969 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Autíčka? Pak se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Autíčka je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červený dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžové nůžky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Elvis Presley ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Auta, download, ke stažení, free, grafika, obrázek, Autíčka, ilustrační obrázek, Autíčka, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, inkscape, památník, Pinterest, škola, video, diář, webové stránky, seminární práce, profilovka, kalendář, pozvánky, profil, plakát, PowerPoint, články

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Gloster gladiator ke stažení, klipart Květinové blahopřání ke stažení nebo ilustrace Rakev ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.