Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mandala, Náboženství nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mandala zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Mandala. Obrázek Mandala je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandala zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mandala ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandala ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AdamStanislav

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mandala je v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bambus ke stažení Podívejte se i na obrázek Pí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Nevady zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mandala, vektorový obrázek, klipart, vektor, Mandala, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, free, kliparty, download, ilustrace, cliparts, Náboženství, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, profil, fotokniha, Twitter, corelDraw, kalendář, web, textové dokumenty, škola, pozvánky, openOffice, památník, dokumenty, avatar, word, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kultivátor ke stažení, klipart Dharma ke stáhnutí nebo ilustrace Slunečno zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.