Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Moucha, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Moucha zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Moucha. Vektorová ilustrace Moucha je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Moucha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 221 516 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Moucha se nachází v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Bangladéše ke stažení Podívejte se i na vektor Stříbrná rtěnka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Uganda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, free, cliparts, vektor, ilustrace, Hmyz, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, Moucha, ke stažení, download, zdarma, Moucha

Doporučené použití klipartu: blog, openOffice, dokument, Twitter, pozvánky, avatar, prezentace, corelDraw, profilovka, Facebook, profil, fotokniha, škola, webové stránky, Instagram, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Strom ke stažení, obrázek Houslový klíč ke stáhnutí nebo klipart FIAT Nuova 500 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?