Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Moucha, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Moucha zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Moucha. Kreslená ilustrace Moucha je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Moucha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 516 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Moucha patří do sekce Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Španělska zdarma Podívejte se i na vektor Koktejl ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Umělé květiny ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, grafika, ilustrace, kliparty, free, cliparts, obrázek, klipart, Hmyz, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, ke stažení, Moucha

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, webové stránky, dokument, corelDraw, referáty, profilovka, word, avatar, blog, časopis, prezentace, škola, openOffice, fotokniha, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Znamení panna zdarma, obrázek Abstraktní květ ke stažení nebo klipart Pejsek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?