Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Moucha, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Moucha zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Moucha. Kreslená ilustrace Moucha je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Moucha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 221 516 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Moucha se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrásek ke stažení Podívejte se i na klipart Vločka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Krokodýl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, svg, zdarma, free, kliparty, Hmyz, cliparts, vektor, klipart, ilustrační obrázek, Moucha, download, Moucha, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, památník, profilovka, Pinterest, web, Adobe Illustrator , office, dokumenty, avatar, word, Twitter, časopis, Facebook, prezentace, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Drejdl ke stažení, ilustrace Zlaté srdce ke stáhnutí nebo vektor Dwight Eisenhower zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?