Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Moucha (Hmyz) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Moucha bezplatně ke stažení

Moucha je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Moucha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 221 516 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PeterM

Obrázek, klipart pojmenovaný Moucha můžete sdílet se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Moucha patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Airbus A320 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Borůvky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Fialové auto zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, Moucha, vektor, download, svg, Moucha, obrázek, Hmyz, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: brožury, škola, památník, deníček, avatar, prezentace, blog, office, diář, Zoner Callisto, referáty, wordpress, profilovka, PowerPoint, manuály, Twitter, diplomová práce

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Oříšková čokoláda zdarma, ilustrace Monster truck ke stažení nebo obrázek PET láhve ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?