Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžová houba (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová houba zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Růžová houba. Stahujte klipart Růžová houba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová houba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová houba ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1185x1600
948x1280
593x800
370x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 392 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Viscious-Speed

Sdílejte obrázek, klipart Růžová houba s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Růžová houba je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Člunatec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová medúza zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Stetoskop ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, free, Růžová houba, Rostliny, vektorový obrázek, svg, ilustrace, klipart, Růžová houba, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, dokument, diář, Pinterest, Adobe Illustrator, plakáty, profilovka, dokumenty, PowerPoint, word, eshop, Twitter, profil, plakát, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Dětská autosedačka ke stáhnutí, ilustrace Brečící smajlík zdarma nebo klipart Digitální znak S zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.