Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Růžová houba, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová houba zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Růžová houba. Kreslená ilustrace Růžová houba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová houba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová houba ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1185x1600
948x1280
593x800
370x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 392 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová houba je v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak 1 ke stažení Podívejte se i na obrázek Hnědý stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zavírací špendlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, svg, Růžová houba, vektor, cliparts, ke stažení, klipart, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, dokumenty, webové stránky, openOffice, office, profil, referáty, pozvánky, word, Adobe Illustrator , články, blog, plakát, Pinterest, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Neptun ke stažení, klipart Ježeček ke stáhnutí nebo ilustrace Pizza v krabici zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.