Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžová houba (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová houba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Růžová houba. Pakliže si chcete obrázek Růžová houba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Růžová houba? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžová houba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová houba ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1185x1600
948x1280
593x800
370x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 392 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Viscious-Speed

Sdílejte obrázek, klipart Růžová houba s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Růžová houba je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chatka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená mašle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Adventní věnec ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, ilustrace, vektor, Rostliny, Růžová houba, klipart, ilustrační obrázek, Růžová houba, grafika, download, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, video, Adobe Illustrator, dokumenty, word, vizitky, openOffice, tiskoviny, prospekty, seminární práce, Pinterest, webové stránky, brožury, prezentace, škola, etikety, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Světlezelený strom ke stáhnutí, klipart Spojené Království ke stažení nebo obrázek, klipart Hambáč zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.