Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart DB (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DB ke stažení zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný DB. Stahujte soubor DB ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná DB? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DB ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1210x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 340 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart DB? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek DB je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kosa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Supermarine Spitfire ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Šedý sporťák ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, DB, Symboly, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, oznámení, brožury, wordpress, magazín, textové dokumenty, fotografie, dokument, office, diář, prospekty, Twitter, eshop, video, web, webové stránky, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Narozeninové číslo 6 ke stažení, obrázek Valentýnské blahopřání ke stáhnutí nebo vektor Malé písmeno V ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.