Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek DB (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DB zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - DB. Klipart DB je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná DB? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek DB ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1210x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 340 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart DB s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart DB je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart William Harvey ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Antilopa zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrá růže ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, DB, svg, cliparts, grafika, zdarma, ke stažení, klipart, obrázek, vektor, vektorový obrázek, Symboly, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, avatar, manuály, tiskoviny, profilovka, seminární práce, video, office, textové dokumenty, škola, dokument, wordpress, pozvánky, brožury, blog, prospekty, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kosmická loď ke stáhnutí, obrázek Valentýnské blahopřání ke stáhnutí nebo ilustrace CPL zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.