Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlatá píšťalka (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá píšťalka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlatá píšťalka. Kreslená ilustrace Zlatá píšťalka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá píšťalka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatá píšťalka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá píšťalka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x519
500x325
160x104

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 317 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: crisg

Sdílejte obrázek, klipart Zlatá píšťalka s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Zlatá píšťalka je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek CDR ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Exkavátor zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Růže ve váze ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Hudba, ilustrace, Zlatá píšťalka, cliparts, ke stažení, grafika, kliparty, svg, Zlatá píšťalka, klipart, vektorový obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, profil, kalendář, profilovka, textové dokumenty, fotokniha, plakáty, etikety, dokumenty, avatar, diář, dokument, openOffice, referáty, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart JS ke stáhnutí, vektorový klipart Omelety zdarma nebo obrázek, klipart Hasičská stanice zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.