Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlatá píšťalka (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá píšťalka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlatá píšťalka. Obrázek Zlatá píšťalka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zlatá píšťalka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá píšťalka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatá píšťalka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá píšťalka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x519
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 317 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: crisg

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zlatá píšťalka s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Zlatá píšťalka se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kytaristka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hlasitost zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Skartovací přístroj ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, svg, vektorový obrázek, klipart, Zlatá píšťalka, free, Hudba, ke stažení, ilustrace, cliparts, obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, magazín, Facebook, prezentace, etikety, vstupenky, web, PowerPoint, referáty, blog, Instagram, seminární práce, tiskoviny, openOffice, word, plakát, eshop

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Všeobecná sestra ke stáhnutí, ilustrace Cirkus ke stažení nebo vektorový klipart Člověk zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.