Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Koktejl (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koktejl zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Koktejl. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Koktejl ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Koktejl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koktejl ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1382x1600
1105x1280
691x800
431x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Adam Nebesky / Machovka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Koktejl s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Koktejl se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor WC ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gándhí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červená kraslice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, Koktejl, vektor, Nápoje, svg, obrázek, vektorový obrázek, Koktejl, free, ke stažení, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Instagram, etikety, office, inkscape, webové stránky, Adobe Illustrator, dokumenty, časopis, památník, eshop, Facebook, diář, profilovka, seminární práce, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Jablko zdarma, obrázek, klipart 3D mapa Evropy ke stáhnutí nebo vektorový klipart Štír ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.